Kolonia letnia dla dzieci 7 – 12 lat

Krasnobród 

01 sierpnia – 09 sierpnia 2024

!!!  NOWY WZBOGACONY PROGRAM !!!

Kolonia w Krasnobrodzie to oferta skierowana do dzieci i młodzieży w wieku od 7 lat do 12.

To bardzo dobry pomysł na pierwszy samodzielny wyjazd. Ośrodek Elbest oraz okolica Krasnobrodu to miejsce odwiedzane przez nas od wielu lat. Nasi opiekunowie mają doświadczenie w pracy z młodszymi dziećmi, a program pozwala na bezpieczne i łagodne wprowadzenie dzieciaków w świat samodzielnych podróży.

W programie kolonii

Zajęcia na akwenie zmodernizowanego Zalewu w Krasnobrodzie .Plażowanie oraz gry i zabawy nad wodą: na terenie ośrodka znajdują się dwa baseny odkryte, w bliskiej odległości również Zalew w Krasnobrodzie. Nasi wychowawcy zadbają o aktywny wypoczynek połączony z grami i zabawami  nad wodą, zawodami pływackimi, a dla chętnych nawet nauką czy doskonaleniem pływania.

NOWOŚĆ! W tym roku planujemy dwie wycieczki autokarowe. Odwiedzimy całkiem nowe atrakcje: 

PARK ŻYWIOŁÓW ARCHIPELAG ROZTOCZE  https://parkzywiolow.pl/

park rozrywki i nauki w którym miedzy innymi znajdują się Park Miniatur, Kreatywny Plac Zabaw, Park Naukowy Empiria

WIOSKA PRZYGODY FRAJDA http://wioskaprzygodyfrajda.pl/

Ponad to skorzystamy ze znanych i lubianych przez dzieci atrakcji Krasnobrodu.  W programie kolonii przewidujemy zabawę w  Parku Linowym oraz wyprawę do  Krasnobrodzkich Wąwozów. 

Zajęcia sportowo-rekreacyjne: na terenie ośrodka znajduje się trawiaste boisko do piłki nożnej, boisko do siatkówki i siatkówki plażowej, stoły do tenisa stołowego i kort tenisowy. Zaplanowaliśmy rozgrywki sportowe z nagrodami, gry i zabawy rekreacyjne oraz grę terenową, podchody.

Integracja i tzw. „radosna twórczośc kolonistów” : czyli ogniska z gitarą i śpiewem, karaoke, dyskoteki i kino letnie, tworzenie własnych pamiątek, przygotowywanie rękodzieła w technice decoupage.

Zakwaterowanie i wyżywienie

Ośrodek, w którym wypoczywamy znajduje się w samym sercu urokliwego Roztocza. Budynki otoczone są lasem, nawet w upalne dni panuje tu przyjemny ożeźwiający chłód.

Zamieszkujemy w parterowym pawilonie dostępnym tylko dla naszej kolonii, w pokojach 3 i 4 osobowych typu standard. Każdy pokój ma osobną łazienkę z prysznicem, umywalką i toaletą.

Ponad to do dyspozycji na terenie naszego pawilony mamy salę – świetlicę, która służy nam do wieczornych zajęć, dyskotek i innych aktywności na terenie budynku.

Zapewniamy 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja) serwowane są w stołówce w budynku głównym, około 30m od naszego pawilonu. Śniadania przygotowywane są w formie stołu szwedzkiego, kolacje zawierają dodatkowe ciepłe danie.

 

Termin:  01.08 – 09.08. 2024 r.

Cena : 2050 zł

Cena zawiera:

– zakwaterowanie i wyżywienie  ( śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja) w pokojach czteroosobowych w ośrodku wypoczynkowym ELBEST Krasnobród. 

– transport autokarem na trasie Rzeszów – Łańcut – Krasnobród

– ubezpieczenie NNW

– bilety wtępu na wycieczkach autokarowych

– zaj,ęcia programowe

– wykwalifikowana doswiadczona kadra z upawnieniami

 

 Rejestracja

Aby zgłosić dziecko na obóz prosimy o wypełnienie bezpiecznego formularza który znajduje się pod linkiem poniżej. Po jego wypełnieniu i przesłaniu otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji wraz z umową oraz instrukcją co dalej. Na tym etapie potrzebna będzie wpłata kosztów uczestnictwa w ciągu 48h od otrzymania potwierdzenia rezerwacji.

Organizator

Organizatorem obozu ABC windsurfingu i żeglarstwa jest Mała Akademia Sportu”H2O” Anna Baran posiadającą nr NIP: 8133125958, REGON: 180650126 z siedzibą w Rzeszowie ( 35-047) ul. Lenartowicza 37/20 Wpisaną do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych pod numerem 12089-18 oraz posiadającą aktualną gwarancję ubezpieczeniową UNIQA 1426621173 w wysokości wymaganej przez ustawę.

Kontakt

Na wszelkie pytania uzyskają państwo odpowiedzi pod nr telefonu:
Anna Baran 509 637 947 lub mailowo: biuro@h2o.info.pl

Na wszelkie pytania uzyskasz odpowiedź pod numerem telefonu

Anna Baran 509 637 947

biuro@h2o.info.pl