Szkółka Pływacka i Zerówka Pływacka

NAUKA I DOSKONALENIE PŁYWANIA

DLA MŁODZIEŻY I DZIECI OD 5 ROKU ŻYCIA

Wyślij formularz zgłoszeniowy lub zadzwoń

509 637 947 – Anna Baran

Szkółka pływacka i zerówka pływacka H2O 

W ramach szkółki pływackiej prowadzimy całoroczne zajęcia nauki i doskonalenia pływania dla dzieci i młodzieży już od 5 roku życia. 

Zajęcia odbywają się na krytej pływalni MOSiR w Łańcucie. Korzystamy z basenu sportowego o głąbokości 120 – 180 cm.  oraz brodzika, w którym maluszki z naszej Zerówki Pływackiej ćwiczą w wodzie o głebokości 60 cm.

Lekcje prowadzone są w grupach 5-10 osobowych. Dzieci przydzielane są do odpowiednich grup względu wieku oraz stopnia zaawansowania umiejętności pływackich. 

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczoną kadrę posiadającą stopień instruktora pływania oraz wykszatałcenie pedagogiczne. Nad całoscią kształcenia czuwa założycielka szkółki,  absolwentka AWF Kraków, trener pływania II klasy mgr Anna Baran. 

Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu, w godzinach popołudniowych o 17:00 lub 18:00. Nasze dni pracy to poniedziałek i wtorek.

Na naszych zajęciach dzieci mają czuć się przede wszystkim bezpiecznie.

Naszym celem jest nie tylko nauczyć dzieci pływać ale również zachecić do aktywności fizycznej. Nauka poprzez zabawę oraz program motywacyjny, w postaci nagród za systematyczne uczęszczanie na zajęcia sprawiają, że grono naszych małych pływaków oraz usatysfakcjonowanych rodziców stale się powiększa. 

Rok szkolny 2023/2024 

CENA – 30 zł/h zawiera:

  • 45 minut zajęć w grupie 5 – 10 osób pod opieką wykwalifikowanego instruktora
  • bilet wstępu na basen dla dziecka
  • udział w programie motywacyjnym (co 10 zajęcia nagroda dla dziecka)
  • możliwość odrabiania nieobecności z inną grupą na tym samym poziomie zaawansowania

 H2O – dzieciaki na medal!

Myślę, że wszystko jest możliwe, tak długo jak angażujesz w to swój umysł, swoją pracę i swój czas.

Michael Phelps