o nas

Mała Akademia Sportu „H2O” Anna Baran

H2O to moja praca i moje marzenie. Wszystko co robię  wynika z pasji do sportów wodnych oraz z zamiłowania do pracy z dziećmi i młodzieżą. 

Zawodowo i z powołania jestem nauczycielką WF. Moją największą pasję – żeglarstwo pokochałam „od pierwszego przechyłu”, najlepiej czuje się na Mazurach i morzach na pokładzie jachtu. 

Kwalifikacje: Dyplomowany nauczyciel WF i języka niemeickiego, kierownik wypoczynku dzieci i młodzieży, trener pływania (licencja PZP), Instruktor sportu: narciarstwo zjazdowe, Jachtowy Sternik Morski, Jachtowy Sternik Motorowodny

W ofercie H2O każdy, kto lubi aktywny wypoczynek znajdzie coś dla siebie.  Coś – od czego nie da się uwolnić – PASJĘ, która pozwoli mu przyjemnie i bezpiecznie spędzić czas wolny nad wodą.

Mocną stroną H2O kadra instruktorska i pedagogiczna. Pracuję tylko ze sprawdzonymi wychowawcami/instruktorami, których osobiście poznałam. Wielu z nich to stali pracownicy, dla których udział w  wyjazdach z H2O to już tradycja.  Stanowimy zgrany sprawdzony zespół. Nasz wyjątkowy „Team-Spirit” udziela się uczestnikomi i przekłada na fantastyczną atmosferę.

 

Telefon

+48 509 637 947

Email

biuro@h2o.info.pl