Zimowisko narciarsko-snowboardowe  7 – 15 lat

Jaworki k. Szczawnicy

 28 styczeń – 03 luty 2024

 

Zimowisko w Jaworkach to oferta skierowana do dzieci i młodzieży w wieku od 7 lat do 15.

To bardzo dobry pomysł na zimowy odpoczynek w gronie rówieśników.  Połączenie aktywnego wypoczynku na stoku narciarskim ze wspaniałą zabawą organizowaną przez naszych doświadczonych opiekunów. 

W programie zimowiska: 

Nauka jazdy na nartach lub snowbordzie. Zimowisko jest dla wszystkich, również dla osób całkowicie początkujących.

Zorganizowane zajęcia ( 4 godziny) na stokach narciarskich “Arena Narciarska” w Jaworkach. 

Niewątpliwie największym plusem naszego pobytu w Jaworkach jest brak kolejek do wyciągów narciarskich. Arena Narciarska to piękny stok, rzadziej odwiedzany przez narciarzy niż popularne stoki w okolicy Zakopanego. W tygodniu możemy więc jeździć góra-dół i nie marnować cennego czasu stojąc w kolejkach.

Ponad to zawody narciarskie na profesjonalnie przygotowanym stoku, z automatycznym pomiarem czasu.
Dla urozmaicenia proponujemy jednodniową autokarową wycieczkę do Zakopanego. W tym dniu korzystamy z uroków zimowej stolicy Polski : spacerujemy po Gubałówce i Krupówkach, zwiedzamy Wielką Krokiew, a dla chętnych organizujemy wejście do Aquaparku (bilety we własnym zakresie)
W czasie wolnym od zajeć na stoku organizujemy inne zajęcia : karaoke, kino, zajęcia taneczne, dyskoteki oraz inne konkursy i zabawy. Korzystamy z uroków przepieknych Jaworek, w programie m.in. tradycyjnie wyruszamy na nocna wędrówkę z pochodniami do Wąwozu Homole, organizujemy wyjazd na lodowusko, przy sprzyjających waruknach śniegowych  przepiękny kulig z pochodniami. 

Zakwaterowanie i wyżywienie

Zakwaterowani jesteśmy w Gościńcu “Na skałce” w Jaworkach, który jest położony ok. 500 m od stoku narciarskiego “Arena Narciarska”. To głównie tam planujemy uczyć naszych narciarzy. Dzięki tak bliskiej odległości od stoku możemy w butach narciarskich (zagrzanych i wysuszonych) przejść na stok, gdzie czekają na nas narty i gdzie spędzamy najbliże 4 godziny czyli czas do obiadu (nart nie dźwigamy, pozostają zabezpieczone na noc przy stoku).

W trakcie całego pobytu do naszej wyłącznej dyspozycji mamy autokar, dzięki czemu dla osób doskonalący jazdę na nartach planujemy zajęcia także na stoku Palenica w Szczawnicy.

Pensjonat jest prowadzony przez przemiłą panią Kasię i jej męża, którzy karmią nas “jak u mamy” i dbają o wszelkie nasze wygody. Do dyspozycji mamy salę kominkową, w której toczy się “bujne życie” towarzyskie naszych uczestników. Tam spędzamy czas na dyskotekach, konkursach karaoke, i innych wesołych zabawach organizowanych popołudniami i wieczorami przez kadrę.

Uwaga! Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za zmiany w programie zimowiska wynikające z niekorzystnych warunków atmosferycznych (czyt. ewentualne przerwy w dostawie śniegu) Brak śniegu nie oznacza siedznia w pensjonacie, zapewniamy organizację innych atrakcji.

 

Terminy:

  • 28.01 – 03.02.2024

Cena : 1890 zł

Cena zawiera:

  • zakwaterowanie w pensjonacie Gościniec “Na skałce” w Jaworkach k. Szczawnicy
  • karnety narciarskie
  • autokar do naszej dyspozycji w trakcie całego zimowiska
  • ubezpieczenie NNW
  • opiekę i szkolenie wykwalifikowanej kadry instruktorskiej na stoku
  • zorganizowane zajęcia popołudniowe i wieczorne poza stokiem
  • jednodniową wycieczkę autokarowa do Zakopanego

Cena nie zawiera: 

biletów wstępu do Aquaparku w Zakopanym

dodatkowych “wieczornych karnetów” dla chętnych zaawansowanych uczestników zimowiska (około 20 zł/ 2h)

Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego lub snowboardu na miejscu. Kosz za komplet (narty/deska, buty, kije, kask, gogle) to około 200 zł dodatkowo płatne przy wyjeździe na zimowisko. Nasi instruktorzy pomagają w doborze sprzętu uczestnikom zimowiska w wypożyczalni w Jaworkach.

 Rejestracja

Aby zgłosić dziecko na obóz prosimy o wypełnienie bezpiecznego formularza który znajduje się pod linkiem poniżej. Po jego wypełnieniu i przesłaniu otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji wraz z umową oraz instrukcją co dalej. Na tym etapie potrzebna będzie wpłata kosztów uczestnictwa w ciągu 48h od otrzymania potwierdzenia rezerwacji.

Organizator

Organizatorem obozu ABC windsurfingu i żeglarstwa jest Mała Akademia Sportu”H2O” Anna Baran posiadającą nr NIP: 8133125958, REGON: 180650126 z siedzibą w Rzeszowie (35-047) przy ul. Lenartowicza 37/20. Wpisaną do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych pod numerem 12089-18 oraz posiadającą aktualną gwarancję ubezpieczeniową AXA nr 1070571966 w wysokości wymaganej przez ustawę.

Kontakt

Na wszelkie pytania uzyskają państwo odpowiedzi pod nr telefonu:
Anna Baran 509 637 947 lub mailowo: biuro@h2o.info.pl

Na wszelkie pytania uzyskasz odpowiedź pod numerem telefonu

Anna Baran 509 637 947

biuro@h2o.info.pl