Obóz dla młodzieży

ABC windsurfingu i żeglarstwa

MIĘDZYBRODZIE 2022

Międzybrodzie Bialskie

02 lipca – 10 lipca 2022

Obóz letni w Międzybrodziu Bialskim  to oferta dla dzieci i młodzieży od 10 – 16 lat.

 

Program

 

To idealna propozycja dla tych, którzy uwielbiają sporty wodne.  Program obozu jest tak przygotowany aby jak najwięcej czasu spędzić aktywnie, bez chwili na nudę. Na młodych wodniaków czekają windsurfing, żagle, kajaki sportowe, SUP-y, basen.

 

Podstawowe szkolenie „ABC windsurfingu” oraz „ABC” żeglarstwa.

Zajęcia na akwenie zalewu Międzybrodzkiego będą obejmowały zarówno praktyczne jak i teoretyczne przeszkolenie w zakresie podstaw tych jakże popularnych dyscyplin. Dogodne usytuowanie ośrodka, zaledwie 100 m od jeziora oraz sąsiedztwo licencjonowanej szkoły windsurfingu pozwalają nam na zorganizowanie szkolenia pod okiem profesjonalistów.

Współpraca ze szkołą windsurfingu „Krecik” to nauka i zabawa w jednym. Pod czujnym okiem uwielbianego przez młodzież pana Bartka nowi uczestnicy obozu  stawiają pierwsze kroki na desce, a stali bywalcy kontynuują naukę i zapuszczają się w dalsze rejony zalewu Międzybordzkiego.

Nie zabraknie też żeglarstwa. Kadra obozu to żeglarze, którzy swoją pasją starają się zarazić naszych podopiecznych. Uczymy młodzież podstaw, ćwiczymy stawianie i zrzucanie żagli, pierwsze zwroty , węzły. Przystań wodna znajduje się w naszym najbliższym sąsiedztwie. Dzięki współpracy z firmą JoinUs, specjalizującą się w szkoleniach żeglarskich mamy do dyspozycji katamaran Fusion  oraz wsparcie łodzi motorowodnej.

Aktwny wypoczynek nad wodą

Dogodne usytuowanie ośrodka w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu basenów odkrytych, plaży oraz przystani ze sprzętem wodnym (kajaki, rowerki, jachty typu Omega) oraz kadra zapalonych miłośników sportów wodnych to gwarancja aktywnego i bezpiecznego wypoczynku nad wodą.

Gry i zabawy na basenie, zawody pływackie, a dla chętnych nauka czy doskonalenie pływania  – to lubimy najbardziej.  Wyposażeni w sprzęt pływacki organizujemy czas dzieciakom razem z nimi korzystając z uroków wypoczynku nad wodą.

 

Zajęcia sportowo-rekreacyjne.

Na terenie ośrodka znajduje się oświetlone boisko Orlik.  Zaplanowaliśmy rozgrywki sportowe z nagrodami oraz gry i zabawy dostosowane do nieco starszych uczestników naszych obozów.

Zajęcia integracyjne oraz szeroko pojęta rekreacja to specjalność naszych obozów. Pojęcie „czas wolny” to zdecydowanie nie istnieje na naszych obozach. Dyskoteki, karaoke, letnie kino, wieczór towarzyskich gier planszowych, tworzenie własnych pamiątek z obozu i wiele, wiele innych zajęć to ciekawe urozmaicenie obozowego dnia i dopełnienie bogatego programu sportowo-rekreacyjnego.

Piękna okolica sprzyja pieszym wędrówkom. Jeśli tylko zostaje nam chwilka czasu korzystamy z uroków Beskidu Żywieckiego i wyruszamy na pobliskie szlaki. Niektóre z nich wychodzą wprost z Międzybrodzia Bialskiego.

Wycieczka autokarowa

W naszym programie przewidujemy 1-dniową wycieczkę autokarową Pętlą Beskidzką zakończoną szaleństwem w Aquaparku w Hotelu Gołębiewskim w Wiśle. Program wycieczki uzależniamy od warunków pogodowych. Wstępny plan obejmuje: Pętlę Cieńkowską, Wisłę ze Skocznią Malinka, Galeria trofeów Adama Małysza, Koniaków.

 

Poszczególne punkty programu mogą ulec modyfikacji ze względu na warunki pogodowe lub obostrzenia sanitarne związane z sytuacją zagrożenia epidemiologicznego.

Termin:  02.07 – 10.07. 2022 r.

1900 zł  (zamiast 2100zł)

Obniżona cena obowiązuje przy zapisach do 28.05.2022

Cena zawiera:

Zakwaterowanie i wyżywienie w Gospodarstwie Agroturystycznym „Maria” w Międzybrodziu Bielskim

Transport na trasie Łańcut – Międzybrodzie Bielskie (umożliwiamy wsiadanie na trasie przejazdu autokaru )

Ubezpieczenie NNW

Szkolenie „ABC windsurfingu” oraz „ABC żeglarstwa”

Zajęcia programowe na terenie ośrodka z wykorzystaniem infrastruktury

Zwiedzanie okolicznych atrakcji turystycznych

Wycieczka autokarowa

Zakwaterowanie i wyżywienie

Mieszkamy w gospodarstwie agroturystycznym „Maria”. Uczestnicy zakwaterowani są w pokojach 2-4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym.

Uczestnikom zapewniamy 4 posiłki dziennie. Ośrodek dysponuje własną stołówką, w której seruje pyszną kuchnię domową.

Na terenie ośrodka znajduje się nowe boisko tartanowe, wielofunkcyjne z oświetleniem, plac zabaw, miejsce na ognisko, świetlica.

 

Rejestracja

Aby zgłosić dziecko na obóz prosimy o wypełnienie bezpiecznego formularza który znajduje się pod linkiem poniżej. Po jego wypełnieniu i przesłaniu otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji wraz z umową oraz instrukcją co dalej. Na tym etapie potrzebna będzie wpłata kosztów uczestnictwa w ciągu 48h od otrzymania potwierdzenia rezerwacji.

Organizator

Organizatorem obozu ABC windsurfingu i żeglarstwa jest Mała Akademia Sportu”H2O” Anna Baran posiadającą nr NIP: 8133125958, REGON: 180650126 z siedzibą w Rzeszowie (35-309) przy ul. Podwisłocze 32/16. Wpisaną do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych pod numerem 12089-18 oraz posiadającą aktualną gwarancję ubezpieczeniową UNIQA nr 1426621173 w wysokości wymaganej przez ustawę.

Kontakt

Na wszelkie pytania uzyskają państwo odpowiedzi pod nr telefonu:
Anna Baran 509 637 947
lub mailowo: biuro@h2o.info.pl

Na wszelkie pytania uzyskasz odpowiedź pod numerem telefonu

Anna Baran 509 637 947