Kolonia letnia dla dzieci 7 – 12 lat

Krasnobród 

01 sierpnia – 09 sierpnia 2023

Kolonia w Krasnobrodzie to oferta skierowana do dzieci i młodzieży w wieku od 7 lat do 12.

To bardzo dobry pomysł na pierwszy samodzielny wyjazd. Ośrodek Elbest oraz okolica Krasnobrodu to miejsce odwiedzane przez nas od wielu lat. Nasi opiekunowie mają doświadczenie w pracy z młodszymi dziećmi, a program pozwala na bezpieczne i łagodne wprowadzenie dzieciaków w świat samodzielnych podróży.

W programie kolonii

Zajęcia na akwenie zmodernizowanego Zalewu w Krasnobrodzie z wykorzystaniem sprzętu pływającego (kajaki, rowerki) oraz korzystaniem z nowopowstałego Aquaparku Letniego i Wyspy Atrakcji pod opieką instruktorów i ratowników WOPR.

Plażowanie oraz gry i zabawy nad wodą: na terenie ośrodka znajdują się dwa baseny odkryte, w bliskiej odległości również Zalew w Krasnobrodzie. Nasi wychowawcy zadbają o aktywny wypoczynek połączony z grami i zabawami  nad wodą, zawodami pływackimi, a dla chętnych nawet nauką czy doskonaleniem pływania.

 Zwiedzanie oraz korzystanie z atrakcji Krasnobrodu  i okolicy. W programie kolonii przewidujemy odwiedziny takich miejsc jak: Park Linowy, Krasnobrodzkie Wąwozy,  Park Dinozaurów.

Zajęcia sportowo-rekreacyjne: na terenie ośrodka znajduje się trawiaste boisko do piłki nożnej, boisko do siatkówki i siatkówki plażowej, stoły do tenisa stołowego i kort tenisowy. Zaplanowaliśmy rozgrywki sportowe z nagrodami, gry i zabawy rekreacyjne oraz grę terenową, podchody.

Integracja i tzw. „radosna twórczośc kolonistów” : czyli ogniska z gitarą i śpiewem, konkurs „Mam Talent”, karaoke, dyskoteki i kino letnie, malowanie np. na kamieniach, szycie własnych maskotek, przygotowywanie rękodzieła w technice decoupage.

W naszym programie przewidujemy 1-dniową wycieczkę autokarową. W zależności od warunków pogodowych planujemy wyjazd i zwiedzanie Zamościa lub wyprawę do rezerwatów Roztocza: Szumy nad Tanwią i Czartowe Pole. Obie wycieczki to dzień pełen atrakcji. Zwiedzanie Zamościa kończyny spektakularnym wystrzałem z armaty, którą osobiście ładują uczestnicy kolonii. Cały dzień po za ośrodkiem jest ciekawym urozmaiceniem naszego pobytu na Roztoczu. 

Zakwaterowanie i wyżywienie

Ośrodek, w którym wypoczywamy znajduje się w samym sercu urokliwego Roztocza. Budynki otoczone są lasem, nawet w upalne dni panuje tu przyjemny ożeźwiający chłód. 

Zamieszkujemy w parterowym pawilonie dostępnym tylko dla naszej kolonii, w pokojach 3 i 4 osobowych typu standard. Każdy pokój ma osobną łazienkę z prysznicem, umywalką i toaletą. 

Ponad to do dyspozycji na terenie naszego pawilony mamy salę – świetlicę, która służy nam do wieczornych zajęć, dyskotek i innych aktywności na terenie budynku. 

Zapewniamy 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja) serwowane są w stołówce w budynku głównym, około 30m od naszego pawilonu. Śniadania przygotowywane są w formie stołu szwedzkiego, kolacje zawierają dodatkowe ciepłe danie. 

 

Termin:  01.08 – 09.08. 2023

Cena : 1790 zł

Cena zawiera:

– zakwaterowanie i wyżywienie  ( śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja) w pokojach czteroosobowych w ośrodku wypoczynkowym ELBEST Krasnobród. 

– transport autokarem na trasie Rzeszów – Łańcut – Krasnobród 

– ubezpieczenie NNW

– zajęcia programowe na terenie ośrodka w tym korzystanie z basenów, boiska wielofunkcyjnego Orlik

– korzystanie z miejscowych atrakcji m.in Zalewu Krasnobród wraz z kompleksem basenów, parku linowego i Parku Jurajskiego

– wycieczka autokarowa (w zależności od warunków pogodowych) do Zamościa lub rezerwatów przyrody Szumy nad Tanwią lub Czartowe Pole.

 

 Rejestracja

Aby zgłosić dziecko na obóz prosimy o wypełnienie bezpiecznego formularza który znajduje się pod linkiem poniżej. Po jego wypełnieniu i przesłaniu otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji wraz z umową oraz instrukcją co dalej. Na tym etapie potrzebna będzie wpłata kosztów uczestnictwa w ciągu 48h od otrzymania potwierdzenia rezerwacji.

Organizator

Organizatorem obozu ABC windsurfingu i żeglarstwa jest Mała Akademia Sportu”H2O” Anna Baran posiadającą nr NIP: 8133125958, REGON: 180650126 z siedzibą w Rzeszowie (35-309) przy ul. Podwisłocze 32/16. Wpisaną do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych pod numerem 12089-18 oraz posiadającą aktualną gwarancję ubezpieczeniową UNIQA 1426621173 w wysokości wymaganej przez ustawę.

Kontakt

Na wszelkie pytania uzyskają państwo odpowiedzi pod nr telefonu:
Anna Baran 509 637 947 lub mailowo: biuro@h2o.info.pl

Na wszelkie pytania uzyskasz odpowiedź pod numerem telefonu

Anna Baran 509 637 947

biuro@h2o.info.pl